לוגו ציוני דרך

אודות ציוני דרך, מרכז סיור ולימוד מזכרת בתיה

אייקון ירוק

מי אנחנו

'מרכז סיור ולימוד ציוני דרך' במזכרת בתיה הינו מרכז ייחודי הפועל מאז שנת תשנ"ז (1996) להפקת טיולים והדרכתם ברחבי הארץ.

אנו מאמינים בשילוב של מקצועיות חסרת פשרות, מרמת הארגון ועד לאיכות ההדרכה בשטח, עם הקניית ערכים של ציונות, אהבת הארץ ואהבת אדם.

קהל היעד שלנו מגוון: תלמידי בתי ספר מכל המגזרים, מבוגרים, משפחות, חיילים וארגונים שונים. כל אחד מקבל יחס מיוחד ואנו "תופרים" עבורו פעילות בהתאמה אישית.
אזורי ההדרכה העיקריים הם: מישור החוף, השפלה, הרי יהודה, הכרמל, הגלבוע ועמקי הצפון. בתיאום מראש ניתן להזמין דרכנו טיול גם באזורים אחרים.

המרכז שלנו שוכן בלב המושבה הציורית והקסומה מזכרת בתיה, אתר סיור  ופעילות מגוונת בפני עצמו.

מטרתנו היא שתצאו עם חיוך גדול ותרמיל מלא בחוויות מהנות וכיף, עם ערך מוסף של ידע מעמיק בהיסטוריה, בתנ"ך, בטבע ובלימודי ארץ ישראל.

מוזמנים לפנות אלינו וביחד נבנה את הטיול המושלם עבורכם.

מחכים לכם.

אודות ציוני דרך
אודות ציוני דרך מזכרת בתיה
אייקון כחול

הקמת ציוני דרך

המרכז הוקם בראשית שנת תשנ"ז (1996), לאחר העלאת עצמותיו של הרב שמואל מוהליבר לארץ והטמנתן בבית העלמין במזכרת בתיה, במטרה להנחיל את מורשתו החינוכית של הרב מוהליבר, לחבר את עם ישראל לאהבת הארץ והציונות. מתוך כך, פעילות המרכז התרחבה לטיולים ברחבי הארץ של אלפי תלמידים, משפחות ומבוגרים מדי שנה.

אייקון ורוד

הצוות שלנו

הצוות ב'ציוני דרך' מסור ומקצועי, ובעל ניסיון רב בעולם הטיולים וההדרכות. הצוות מורכב מאנשי שטח ואנשי משרד היוצרים יחד חוויה שלמה, בעלי תודעת שירות גבוהה ונכונות לסייע בכל תחום, באדיבות ובסבלנות. המדריכים נבחרו בקפידה וכולם בעלי תעודת תו תקן להדרכת טיולים של משרד החינוך.

אודות ציוני דרך - צוות

תפריט נגישות